… liria ashtu si po e dua unë për veten time- jo si disa që po duan të ma imponojnë…

… liria ashtu si po e dua unë për veten time- jo si disa që po duan të ma imponojnë…

... liria ashtu si po e dua unë për veten time- jo si disa që po duan të ma imponojnë... Tetor/2015 ''Homoseksual i piste, or bir dreqi, do te te vrasim, ti nuk ke vend këtu"- jane ...

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

Ndërkohë që në Shqipëri çdo ditë jemi në kërkim të një punë më të mirë, Zvicra ndodhet në krizë për punëtorë. Rreth një vit më parë qeveria dhe sindikata e fermerëve në Zvicër fill ...

Banorët në Ferizaj duan të shpërngulen shkaku i fabrikës së gomave

Banorët në Ferizaj duan të shpërngulen shkaku i fabrikës së gomave

Banorët e fshatit Mirosalë të Komunës së Ferizajt janë kërcënuar me shpërngulje, nëse autoritetet komunale nuk e ndalojnë ndotjen e ambientit nga një kompani që riciklon gomat, shk ...

Pas miratimit të ligjit, çfarë do të ndodh me Trepçën?

Pas miratimit të ligjit, çfarë do të ndodh me Trepçën?

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dje gjatë seancës për Projektligjin e Trepçës në Kuvend i përmendi disa nga të mirat që do të ndodhin pas miratimit të këtij Projektligji, shkru ...

Fillon heqja e barrikadës mbi urën e Ibrit në Mitrovicë (Foto)

Fillon heqja e barrikadës mbi urën e Ibrit në Mitrovicë (Foto)

Ashtu siç është paralajmëruar, sot në orën 10 ka filluar heqja e barrikadës dhe rivitalizimi i urës kryesore të Ibrit në Mitrovicë. “Sot është ditë e mirë për të gjithë qytetarët. ...

Kërcënohet Adem Grabovci, kjo është letra që iu la para derës së shtëpisë! (Dokument)

Kërcënohet Adem Grabovci, kjo është letra që iu la para derës së shtëpisë! (Dokument)

Shefi i Grupit Parlamentar nga Partia Demokratike e Kosovës, Adem Grabovci ka marrë një kërcënim nga disa persona ende të paidentifikuar. Indeksonline mëson se bëhet fjalë për një ...

Malazezët pranë kufirit i frikësohen demarkacionit me Kosovën

Malazezët pranë kufirit i frikësohen demarkacionit me Kosovën

Fshatarët malazezë që jetojnë afër kufirit të kontestuar me Kosovën frikësohen se qeveria do t’i sakrifikojë interesat e tyre kur të bëjë marrëveshjen finale me Prishtinën për kufi ...

… liria ashtu si po e dua unë për veten time- jo si disa që po duan të ma imponojnë…

... liria ashtu si po e dua unë për veten time- jo si disa që po duan të ma imponojnë... Tetor/2015 ''Homoseksual i piste, or bir dreqi, do te te vrasim, ti nuk ke vend këtu"- jane këto disa nga fjalët që i janë përplasur fytyrës gjatë këtyre ditëve të fundit një të riu i cili orientimin seksual e sheh më ndr more ...

Kjo është e dashura e Gold AG?

Reperi Arian Agushi, përjashto disa raste të pakta në rrjedhë kronologjike, gjithmonë është përfolur vetëm për muzikën dhe sukseset në të. Jeta private ka qenë hermetikisht e mbyllur por duket se kohëve të fundit po bëhen përjashtime dhe reperi nga Lugina s’po tregohet edhe aq i rezervuar. Tash e disa muaj, n more ...

… liria ashtu si po e dua unë për veten time- jo si disa që po duan të ma imponojnë…

... liria ashtu si po e dua unë për veten time- jo si disa që po duan të ma imponojnë... Tetor/2015 ''Homoseksual i piste, or bir dreqi, do te te vrasim, ti nuk ke vend këtu"- jane këto disa nga fjalët që i janë përplasur fytyrës gjatë këtyre ditëve të fundit një të riu i cili orientimin seksual e sheh më ndr more ...

© 2016 Powered By ClickNet, Theme By ClickNet